Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

" Budka dla dudka"

...

      W okresie zimowym uczniowie klasy pierwszej Technikum Weterynaryjnego zaangażowali się w akcję pomocy ptakom. Wykonali wiele domków dla ptaków i pomogli im przetrwać zimowe mrozy. Posłużą one także jako przyszłe schronienia dla potomstwa. Swoje prace udokumentowali zdjęciami. Za swoje zaangażowanie otrzymali dyplom. Działania w ramach akcji " Budka dla dudka" są częścią  programu ekologicznego Eko - szkoła, do którego przystąpiła nasza placówka. Uczniów wspierała dr Katarzyna Igielska, która jednocześnie jest koordynatorem programu w szkole i na co dzień w ramach przedmiotów zawodowych w Technikum Weterynaryjnym wpaja swoim uczniom wrażliwość na potrzeby naszych braci mniejszych.
 

Załączniki: 
ZałącznikRozmiar
PDF icon Dyplom Budka dla dudka.pdf1.96 MB
PDF icon Budka dla dudka.pdf945.12 KB
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie