Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

" Budka dla dudka"

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

      W okresie zimowym uczniowie klasy pierwszej Technikum Weterynaryjnego zaangażowali się w akcję pomocy ptakom. Wykonali wiele domków dla ptaków i pomogli im przetrwać zimowe mrozy. Posłużą one także jako przyszłe schronienia dla potomstwa. Swoje prace udokumentowali zdjęciami. Za swoje zaangażowanie otrzymali dyplom. Działania w ramach akcji " Budka dla dudka" są częścią  programu ekologicznego Eko - szkoła, do którego przystąpiła nasza placówka. Uczniów wspierała dr Katarzyna Igielska, która jednocześnie jest koordynatorem programu w szkole i na co dzień w ramach przedmiotów zawodowych w Technikum Weterynaryjnym wpaja swoim uczniom wrażliwość na potrzeby naszych braci mniejszych.
 

Załączniki: 
ZałącznikRozmiar
PDF icon Dyplom Budka dla dudka.pdf1.96 MB
PDF icon Budka dla dudka.pdf945.12 KB
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie