Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Bądźmy ekologiczni

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

     Dnia 07.04.2022r. uczniowie  klasy 1FW i 1LA wraz z wychowawcami, p. Dariuszem Ratajem i p. Sylwią Rzatkiewą brali udział w zajęciach edukacyjnych dotyczących sadzenia lasu zorganizowanych przez Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu wraz z Nadleśnictwem Bolesławiec.
     Uczniowie mieli możliwość posadzenia lasu na gruncie porolnym na powierzchni ok. 1ha i uczestniczenia w krótkiej prelekcji na temat roli lasu w życiu człowieka.
     Dzięki instruktażowi udzielonemu przez doświadczonych leśników: p. Tomasza Troszczyńskiego, p. Dominika Obuchowicza oraz p. Radosława Urbanika posadziliśmy ok. 3000 sztuk sadzonek modrzewia, jodły i buka.
To była bardzo dobra akcja.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie