Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Bądźmy ekologiczni

...

     Dnia 07.04.2022r. uczniowie  klasy 1FW i 1LA wraz z wychowawcami, p. Dariuszem Ratajem i p. Sylwią Rzatkiewą brali udział w zajęciach edukacyjnych dotyczących sadzenia lasu zorganizowanych przez Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu wraz z Nadleśnictwem Bolesławiec.
     Uczniowie mieli możliwość posadzenia lasu na gruncie porolnym na powierzchni ok. 1ha i uczestniczenia w krótkiej prelekcji na temat roli lasu w życiu człowieka.
     Dzięki instruktażowi udzielonemu przez doświadczonych leśników: p. Tomasza Troszczyńskiego, p. Dominika Obuchowicza oraz p. Radosława Urbanika posadziliśmy ok. 3000 sztuk sadzonek modrzewia, jodły i buka.
To była bardzo dobra akcja.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie