Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

„Od technika do logistyka” 

...

 5 kwietnia 2023 r.  o godz. 11:00 w naszej szkole odbył się  etap regionalny konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego

   Do konkursu przystapiło ośmioro uczniów z naszej szkoły ( Katarzyna  Kopeć, Emilia Szajna, Amelia Mrozek , Andrzej Krzemiński, Amadeusz Kujawa  , Eryk Czeladka , Piotr Bachór, Mateusz Pundor) oraz sześcioro z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Lubaniu.

Życzymy powodzenia i czekamy na wyniki :)

Opiekun: Sebastian Pokładek

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie