Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

„Od technika do logistyka” 

     Do końca kwietnia  trwają zgłoszenia do „MIĘDZYKLASOWEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ" organizowanego przez Samorząd Uczniowski. Każda klasa ma możliwość wystawienia do turnieju jednej drużyny. 

 5 kwietnia 2023 r.  o godz. 11:00 w naszej szkole odbył się  etap regionalny konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego

   Do konkursu przystapiło ośmioro uczniów z naszej szkoły ( Katarzyna  Kopeć, Emilia Szajna, Amelia Mrozek , Andrzej Krzemiński, Amadeusz Kujawa  , Eryk Czeladka , Piotr Bachór, Mateusz Pundor) oraz sześcioro z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Lubaniu.

Życzymy powodzenia i czekamy na wyniki :)

Opiekun: Sebastian Pokładek

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie