Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

„Bolesławiec – trzy dekady przemian”

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Wioletta Kraus, uprzejmie prosi o dostarczenie do 21 września propozycji dwóch kandydatów z każdej klasy w celu wyboru nowego przewodniczącego szkoły.

20 września br.  został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Bolesławiec – trzy dekady przemian”, który został zorganizowany przez Muzeum Ceramiki w Bolesławcu we współpracy z Bolesławieckim Stowarzyszeniem Fotograficznym „Camera” w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, pod hasłem przewodnim „Moja droga”.

Jego celem było przedstawienie zmian w krajobrazie miejskim, jakie zaszły w ciągu ostatnich 30 lat. Technika prac była dowolna. Fotografie jury, w którego skład wchodzili : : Andrzej Pytliński, Janusz Moniatowicz – artyści fotograficy, członkowie ZPAF-u oraz Michał Karpiński – pracownik Muzeum Ceramiki w Bolesławcu, oceniało w dwóch kategoriach wiekowych: „młodzież” i „dorośli”. Poziom był bardzo wysoki, więc ocena bardzo trudna. W grupie młodzieżowej wyróżnienia przyznano 3 uczennicom z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych: Natalii Myszewskiej, Anecie Zawrotniak i Ewie Pisarskiej. Do konkursu młodzież przygotował pan Grzegorz Matoryn – nauczyciel zawodu. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Opracowanie: Małgorzata Orzoł

 

Wszystkie prace, które wzięły udział w konkursie można obejrzeć pod linkiem:

https://youtu.be/dLW04CeMHrw

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie