Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

„Bolesławiec – trzy dekady przemian”

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

20 września br.  został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Bolesławiec – trzy dekady przemian”, który został zorganizowany przez Muzeum Ceramiki w Bolesławcu we współpracy z Bolesławieckim Stowarzyszeniem Fotograficznym „Camera” w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, pod hasłem przewodnim „Moja droga”.

Jego celem było przedstawienie zmian w krajobrazie miejskim, jakie zaszły w ciągu ostatnich 30 lat. Technika prac była dowolna. Fotografie jury, w którego skład wchodzili : : Andrzej Pytliński, Janusz Moniatowicz – artyści fotograficy, członkowie ZPAF-u oraz Michał Karpiński – pracownik Muzeum Ceramiki w Bolesławcu, oceniało w dwóch kategoriach wiekowych: „młodzież” i „dorośli”. Poziom był bardzo wysoki, więc ocena bardzo trudna. W grupie młodzieżowej wyróżnienia przyznano 3 uczennicom z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych: Natalii Myszewskiej, Anecie Zawrotniak i Ewie Pisarskiej. Do konkursu młodzież przygotował pan Grzegorz Matoryn – nauczyciel zawodu. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Opracowanie: Małgorzata Orzoł

 

Wszystkie prace, które wzięły udział w konkursie można obejrzeć pod linkiem:

https://youtu.be/dLW04CeMHrw

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie