Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje

...

     Na zakończenie roku  czekali uczniowie od dawna. Dzisiaj Ich marzenie się spełnia. 24 czerwca kończymy kolejny rok szkolny . Był on pełen różnych doświadczeń, porażek i sukcesów. Teraz czeka nas podsumowanie.  Z tej okazji odbył się uroczysty apel , na który przybył zaproszony  gość, Mariusz Mendocha, z-ca naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.
      Podczas uroczystości  Pan Dyrektor podziękował wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom za wytężoną pracę i zaangażowanie. Wielu uczniów odniosło swój sukces edukacyjny czy sportowy . Ucz. klasy III Fp.  Aleksandra Balińska jest najlepszą uczennicą  w szkole, jej średnia ocen ze wszystkich przedmiotów to 5,19.  Ucz. Sara Węglicka z kl. III LWp.  i Klaudia Oreszczuk z kl. IV LW zostały finalistkami ogólnopolskiej  XLV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w SGGW w Warszawie,  w Powiatowym Konkursie   Języka Niemieckiego „Deutsch im Beruf” dla technikum i szkół branżowych II miejsce zajęli Amelia Psiuch z kl.II L. i Filip Jamroz z kl. III Lp. Ucz. kl. II FW Lena Malicka otrzymała wyróżnienie w etapie wojewódzkim konkursu „I Ty możesz zostać Demostenesem”. Ogromne sukcesy mieli , jak zawsze, sportowcy, wywalczyli  VI miejsce reprezentacji w Ogólnopolskich Zawodach w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
       Wszystkim nagrodzonym gratulujemy. Program artystyczny na uroczysty apel przygotowali uczniowie klasy II L pod kierunkiem wychowawczyni, Joanny Krzyżostaniak. Uczniowie zaprezentowali skecze ,w  których w krzywym zwierciadle, a może nie, pokazali  swoje zmagania z przyswajaniem wiedzy.
     W dobrych nastrojach, zarówno uczniowie jak i nauczyciele, rozpoczęli wakacje.
Zapraszamy do galerii zdjęć
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie