Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

     Na zakończenie roku  czekali uczniowie od dawna. Dzisiaj Ich marzenie się spełnia. 24 czerwca kończymy kolejny rok szkolny . Był on pełen różnych doświadczeń, porażek i sukcesów. Teraz czeka nas podsumowanie.  Z tej okazji odbył się uroczysty apel , na który przybył zaproszony  gość, Mariusz Mendocha, z-ca naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.
      Podczas uroczystości  Pan Dyrektor podziękował wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom za wytężoną pracę i zaangażowanie. Wielu uczniów odniosło swój sukces edukacyjny czy sportowy . Ucz. klasy III Fp.  Aleksandra Balińska jest najlepszą uczennicą  w szkole, jej średnia ocen ze wszystkich przedmiotów to 5,19.  Ucz. Sara Węglicka z kl. III LWp.  i Klaudia Oreszczuk z kl. IV LW zostały finalistkami ogólnopolskiej  XLV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w SGGW w Warszawie,  w Powiatowym Konkursie   Języka Niemieckiego „Deutsch im Beruf” dla technikum i szkół branżowych II miejsce zajęli Amelia Psiuch z kl.II L. i Filip Jamroz z kl. III Lp. Ucz. kl. II FW Lena Malicka otrzymała wyróżnienie w etapie wojewódzkim konkursu „I Ty możesz zostać Demostenesem”. Ogromne sukcesy mieli , jak zawsze, sportowcy, wywalczyli  VI miejsce reprezentacji w Ogólnopolskich Zawodach w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
       Wszystkim nagrodzonym gratulujemy. Program artystyczny na uroczysty apel przygotowali uczniowie klasy II L pod kierunkiem wychowawczyni, Joanny Krzyżostaniak. Uczniowie zaprezentowali skecze ,w  których w krzywym zwierciadle, a może nie, pokazali  swoje zmagania z przyswajaniem wiedzy.
     W dobrych nastrojach, zarówno uczniowie jak i nauczyciele, rozpoczęli wakacje.
Zapraszamy do galerii zdjęć
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie