Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Świętowanie Niepodległości

...

     10 listopada bieżącego roku społeczność szkolna uczciła 105 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę, odśpiewując o symbolicznej godzinie 11:11 Mazurka Dąbrowskiego. Pani dyrektor Jolanta Kus, przybliżyła historię odzyskania niepodległości przez Polaków, zaznaczając, że droga do wolności nie była prosta, a 123 lata niewoli to prawdziwie mroczne czasy.

     Klimat tego dnia będzie nam długo towarzyszył.
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie