Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

ŚWIĘTO PASJI I EMOCJI – MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PSICH ZAPRZĘGÓW – PUCHAR BORÓW DOLNOŚLĄSKICH – KLICZKÓW

...

W dniach 30.11 – 1.12 br. nasi uczniowie uczestniczyli jako wolontariusze w Międzynarodowych Zawodach Psich Zaprzęgów. Do ich zadań należało monitorowanie zawodników w punktach kontrolnych na trasie oraz pomoc lekarzowi weterynarii na starcie i mecie.
Cała impreza przyciągnęła bardzo dużo zawodników z Czech, Austrii, Rosji i oczywiście z Polski. Zarejestrowano ponad 400 psów różnych ras oraz mieszańców. Nasza młodzież pracował przez dwa dni bardzo intensywnie i z ogromną energią. Uczestnicy zawodów z dużą sympatią wyrażali się o naszych młodych adeptach technikum weterynarii. Ciepła atmosfera, która panowała w czasie całych zawodów pozwalała przetrwać niskie temperatury.
Wolontariuszami byli uczniowie klas technikum weterynarii. Okazali się niezastąpieni i organizator, pan Rafał Śmiałkowski ,nie krył wdzięczności za postawę i profesjonalizm tych młodych ludzi. Wraz z młodzieżą dzielnie reprezentowali naszą szkołę opiekunowie dr Katarzyna Igielska i Dariusz Rataj. Wspomogła ich w sprawach organizacyjnych Elżbieta Gawlik – Jakubiak. Młodzież po powrocie zadeklarowała pomoc przy kolejnych zawodach.

Wolontariusze: Piotr Komada, Izabela Świetlicka, Marcel Żółtański, Kamil Walens, Patrycja Woś, Wiktoria Robak, Szymon Milczanowski, Kornela Skrzypecka, Mateusz Kluwak, Nikola Zazulak, Emilia Kijowska, Jagoda Hausman, Wiktoria Rdzanek, Amelia Wołoszyn, Magdalena Liana, Klaudia Oreszczuk, Carmen Kafel, Angelika Burdzy, Sara Węglicka, Kornelia Gromada. 

WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY!!!
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie