Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Świąteczne serdeczności w ZSHiU

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Wioletta Kraus, uprzejmie prosi o dostarczenie do 21 września propozycji dwóch kandydatów z każdej klasy w celu wyboru nowego przewodniczącego szkoły.

 Jak co roku o tej porze, kultywując tradycje świąt Bożego Narodzenia,  w ZSHiU odbyły się jasełka, które przygotowali uczniowie klas technicznych pod kierunkiem księży – katechetów, Piotra Kruczyka i Romana Charkota.

Szkolni aktorzy w sposób tradycyjny, aczkolwiek oryginalny, wprowadzili nas w atmosferę świąt. Ciekawie zaprezentowali się Herod i diabełki. Po spektaklu pan dyrektor, Wiesław Stefanik, złożył życzenia i podzielił się na temat tego czasu życzliwości. Aby podkreślić wyjątkowy czas, społeczność szkolna, całkiem nieźle, poradziła sobie z kolędami. Magiczną atmosferę świąt zabrali do domu wszyscy uczestnicy tej uroczystości.   
 Oprawę muzyczną widowiska przygotował pan Andrzej Potaczek, a zdjęcia wykonali uczniowie technikum fotografii i multimediów Agata Stachów i Ada Burdzy pod kierunkiem pani Ewy Cierniak i pana Arkadiusza Majewskiego.

                                                                                                Opracowanie : Małgorzata Orzoł
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie