Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Wyniki II etapu ogólnopolskiego konkursu “Od technika do logistyka”

...

Dziękuję za udział w II etapie konkursu “Od technika do logistyka”. Poniżej przedstawiam wyniki. Do etapu III zakwalifikowało się 10 uczniów z całej Polski. Amelia Mrozek zajęła wysoką 20 lokatę a Andrzej Krzemiński 29 w Polsce.
 

L.p.
(miejsce w Polsce)
Nazwisko Imię Punkty razem
20 Mrozek Amelia 18
29 Krzemiński Andrzej 16
111 Szajna Emilia 10
161 Bachór Piotr 8
162 Pundor Mateusz 8
208 Czeladka Eryk 6
210 Kujawa Amadeusz 6
261 Kopeć Katarzyna 2

 
Gratulacje i niech moc logistyki będzie z nami!
 
Opiekun : Sebastian Pokładek
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie