Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Konkurs „Deutschfreund"

...

13 listopada 2019 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund”. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.
13 stycznia 2020 r. zostały ogłoszone wyniki konkursu, w którym udział brało kilkunastu uczniów ZSHiU.  Miło nam poinformować, iż  Adrianna Burdzy z kl. 1FWg oraz Patryk Radecki z kl. 1Lp uzyskali ex aequo najwyższy wynik w szkole, czyli 132 p.

Serdecznie gratulujemy!!!
Opracowanie: Ewa Łasocha
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie