Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Dzień Edukacji Narodowej

...

Szanowni Państwo, dziś kierujemy do Was nasze serdeczne życzenia oraz podziękowania za trud Waszej pracy. Jesteście obecni w życiu każdego z nas, uczycie nas stawiać pierwsze kroki na ścieżce edukacyjnej, prowadzicie przez zakamarki wiedzy, pomagacie poznać świat. Chcemy Wam za to podziękować i życzyć, byście realizowali się w tej pięknej pracy, by dawała Wam ona wiele satysfakcji.

Dziękując za podejmowany trud, życzymy Wam wielu sukcesów w pracy zawodowej, realizacji osobistych zamierzeń i zdrowia.

 

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu      Starosta Bolesławiecki

                 Katarzyna Zięba                                     Tomasz Gabrysiak

Link do filmu: https://youtu.be/J6fTnjMCEhU

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie