Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

„Smartfon w książce czy książka w smartfonie? Pomysł–Projekt–Inspiracja”

...

Konkurs przygotowany w dwóch edycjach – dla uczniów i dla nauczycieli.
Uczestnicy mogą przesyłać swoje prace: grę planszową, okładkę lektury, mem zachęcający do przeczytania lektury, projekt scenariusza zajęć dotyczących lektur lub gry miejskiej z elementami lektury  do 15 stycznia 2020 r.  na adres e-mail: konkursyose@nask.pl.

Do wygrania sprzęt elektroniczny!

Szczegółowe informacje i regulamin dostępne na stronie: www.ose.gov.pl"
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie