Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

tel. 7322825    e-mail: zshiu@pro.onet.pl

Warto dzielić się radością

dziennik  classroom  platforma edukacyjna  plan lekcji
 

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia uczniowie Zespołu  Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu poprzebierani za kolędników z jasełkami i świątecznymi życzeniami w czwartek, 19 grudnia odwiedzili m. in. bolesławieckie przedszkola i szkoły oraz pacjentów i pracowników oddziału pediatrycznego szpitala powiatowego.
Historia Heroda i cudu betlejemskiej nocy stałą się inspiracją do podzielenia się radością Bożego Narodzenia z tymi, którzy cierpią i chorują (najmłodsi pacjenci naszego szpitala) oraz z dziećmi, które dopiero rozpoczynają przygodę z nauką i teatrem. Ich żywiołowe reakcje na ciekawe stroje, perfekcyjną charakteryzację i wytrawną grę aktorską starszych kolegów i koleżanek były najpiękniejszym świątecznym prezentem.

Można powiedzieć, że wstęp do świąt został dobrze przygotowany.

Gratulujemy pomysłu i jego realizacji.

Opracowanie: Małgorzata Orzoł

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie