Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacji   Klauzula RODO

tel. 7322825    e-mail: zshiu@pro.onet.pl

Plener fotograficzny na zamku Grodziec

dziennik       
 

17 października uczniowie klasy I technikum fotografii i multimediów z wychowawczynią i nauczycielami zawodu, Ewą Cierniak i Arkadiuszem Majewskim, uczestniczyli w plenerze fotograficznym na zamku Grodziec.
Celem przedsięwzięcia było wykonywanie zdjęć portretowych w przepięknej, historycznej scenerii. Fotografia portretowa jest dziedziną sztuki. Ludzka wrażliwość i odpowiednie spojrzenie na obiekt to najważniejsze jej cechy. Zaznaczenie na zdjęciu mocnych punktów jest rzeczą kluczową.
Uczniowie wykonali swoją pracę bardzo dobrze, kierując się sugestiami osób prowadzących.
Podczas pleneru powstało wiele ciekawych zdjęć. Zachęcamy do obejrzenia

oprac. M. Orzoł