Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

tel. 7322825    e-mail: zshiu@pro.onet.pl

" Piękno i wrażliwość w cyfrowym świecie"

dziennik  classroom  platforma edukacyjna  plan lekcji
 

Uczniowie klasy trzeciej technikum fotografii i multimediów w ZSHiU pod kierunkiem Grzegorza Matoryna przygotowali projekt, który łączy najnowsze technologie cyfrowe z wrażliwością i pasją młodych fotografów.  Efekty tej pracy miały trafić na wystawę fotograficzną. Niestety pandemia pokrzyżowała plany i przeniosła projekt w rzeczywistość cyfrową. Skanując kod QR możemy wysłuchać komentarza do danej pracy i poczuć się jak na wystawie. Zapraszamy do oglądania!!

https://issuu.com/fototechnik/docs/audiofotografia

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie