Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

tel. 7322825    e-mail: zshiu@pro.onet.pl

Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada o św. Maksymilianie Kolbe

dziennik  classroom  platforma edukacyjna  plan lekcji
 

        7 grudnia odbyła się  XVI OGÓLNOPOLSKA FRANCISZKAŃSKA OLIMPIADA WIEDZY O ŚW. MAKSYMILIANIE. Udział w niej wzięło 74 uczniów. Celem Olimpiady jest: odnoszenie zdobytej wiedzy o św. Maksymilianie do współczesności i inspiracji własnych zachowań na wzór Świętego; inspiracja do  poznania Pisma Świętego oraz interpretacji treści Ewangelii; zainteresowanie młodzieży wiedzą religijną; odkrywanie i rozwijanie uzdolnień uczniów; współpraca katechetów i nauczycieli innych przedmiotów w zakresie pracy z uczniem zdolnym.
         W Komisji Konkursowej  etapu szkolnego pracowali: Bogdan Biernat i ks. Roman Charkot.
Spośród wszystkich uczestników do etapu diecezjalnego(odpowiednik konkursu wojewódzkiego)  zakwalifikowały się trzy uczennice :  z klasy 3 Fp - Magdalena Domańska i Aneta Zawrotniak oraz z klasy 2 FW - Nikola Mertuszka. Na 40 punktów uczennice zdobyły odpowiednio 35,29 i 25. Poziom Olimpiady oceniono wysoko.
        Gratulujemy Uczennicom i ich Opiekunom.Życzymy sukcesów na kolejnym etapie Olimpiady.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie