Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

tel. 7322825    e-mail: zshiu@pro.onet.pl

Magiczny obraz Wrocławia

dziennik  classroom  platforma edukacyjna  plan lekcji
 

29 lutego br. uczniowie I klasy fotografii i multimediów wraz z nauczycielką zawodu Panią Katarzyną Sygułą - Wieczorek uczestniczyli w wykładzie pt. „Magiczny obraz miasta” w Muzeum Narodowym we Wrocławiu.

W jego trakcie dowiedzieli się, w jaki sposób przed wiekami starano się pokazywać trójwymiarową przestrzeń, natomiast w części warsztatowej wykonali tzw. Guckkasten (pudełka optyczne) z widokiem fragmentu miasta. Podczas zajęć powstały bardzo ładne zdjęcia, których autorem jest uczeń Kacper Sobko. Zobaczmy, ile magii można wyczarować na fotografii.

opracowała:  Małgorzata Orzoł

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie