ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

   W dniu 29.03.2017 r. kl.II HL -HANDLOWCY uczestniczyli w wycieczce zawodowej pod kierownictwem Pani Mirosławy Tambur do CENTRUM HANDLOWEGO -Carrefour aby zapoznać się jak działa w praktyce wdrażanie i utrzymanie systemu HACCP dla wszystkich grup towarowych.

   Podczas wycieczki uczniowie dowiedzieli się także na czym  polega odpowiednia rotacja towarów zgodnie z zasadami FEFO  i FIFO, mieli także możliwość doświadczyć praktycznej wiedzy i skorelować ją z wiedzą i umiejętnościami zdobywanymi w szkole. Młodzież szczególnie była zainteresowana  przeprowadzaną  inwentaryzacją i z jej  udokumentowaniem , przy pomocy nowoczesnego sprzętu tzw. KOLEKTORA DANYCH. 

   Z całą pewnością wycieczka należała do udanych i owocnych w doświadczenia.

 tekst alternatywny tekst alternatywny     tekst alternatywny tekst alternatywny    tekst alternatywny

  Uczniowie klas 1LA i 1LB odwiedzili firmę ZEHNDER w Bolesławcu, z zainteresowaniem poznawali proces produkcyjny oraz w jaki sposób zorganizowany jest i działa magazyn logistyczny. Mieli okazję drukować etykiety logistyczne a także wysyłać ładunek do Niemiec i Francji. Wszyscy uważali, że wycieczka połączona z warsztatami była bardzo udana.

 tekst alternatywny tekst alternatywny     tekst alternatywny tekst alternatywny    tekst alternatywny

Dnia 14 marca 2017 r. odbył się szkolny konkurs na największą ilość słów w których występuje „ Pi ” . Datę święta wybrano  z powodu skojarzenia z pierwszymi cyframi rozszerzenia dziesiętnego liczby pi, jako że data „14 marca” zapisywana jest w USA jako „3.14”

Wyniki konkursu „Pi”

  1. klasa 4 LB (931)
  2. Sara Ćwik (832)
  3. Laura Mól (810)
  4. Laura Łużna (750)
  5. Klasa 2L (447)
  6. Bartłomiej Czuchara (440)
  7. Patrycja Woś (437)
  8. Arkadiusz Jodłowski (352)
  9. Agnieszka Bakalarczyk (276)
  10. Ada Radziun (108)

 Dnia 24 marca 2017 r. nauczyciele i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w targach edukacyjnych organizowanych przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Osiecznicy. Podczas targów Pan Dariusz Rataj i Pani Małgorzata Markowaska przestawili ofertę edukacyjną naszej szkoły. Po prezentacji gimnazjaliści mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami na stanowisku przygotowanym przez naszą szkołę.

    29 marca 2017  r. nasi uczniowie kształcący się w zawodzie fryzjer brali udział w eliminacjach do IV Mistrzostw we fryzjerstwie "Fryzjeriada" organizowany przez Centrum Handlowe Galeria Piastów oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Legnicy.

    Do finału dostały się Paulina Biskupska i Adela Paralusz z klasy II c.

    Finał odbędzie się 29 kwietnia w C.H. Galeria Piastów w  Legnicy, gdzie będzie ze sobą walczyć 20 zespołów.

 tekst alternatywny tekst alternatywny     tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny

 

FOTOTECHNIK