W dniu 30.10.2014 r. Samorząd Uczniowski postanowił uczcić obchody anglosaskiego Święta Halloween organizując imprezę dla wszystkich uczniów. Podczas zabaw uczniowie mieli okazję do zaprezentowania najstraszniejszego stroju oraz najlepszego przebrania Świętego. Dla wygranych przygotowane były nagrody, które dodatkowo zmobilizowały klasy do walki.


W I połowie września 2014 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji charytatywnej, mającej ma celu spełnienie marzenia chorego Tomka, jakim było otrzymanie jak największej ilości kartek urodzinowych. Łącznie zebraliśmy ich 220. Część‡ została wysłana pocztą, a reszta Pan Bogdan Biernat osobiście zawiózł do wrocławskiego hospicjum, które przekazało te życzenia Tomkowi w dniu jego urodzin.

Akcja była koordynowana przez Samorząd uczniowski, który przygotował nagrodę dla najaktywniejszej klasy. Największą ilość‡ kartek wysłał‚a klasa 4L, która otrzymała blachę pełną pączków.

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji.,

W dniu 3.10.2014 r. w naszej szkole odbyły się wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W wyniku głosowania przewodniczącą została Angelika Babiczew, a zastępcą… Sylwester Bogusz.

Ponadto w Samorządzie Uczniowskim funkcje objęli:

  • Anita Woźna - publikacja materiałów,
  • Kamila Członka - gazetki szkolne,
  • Kacper Ferlewicz i Grzegorz Tarasek - sprzęt nagłaśniający,
  • Kacper Węgrzynowski - radiowęzeł szkolny

 

FOTOTECHNIK