ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

Piotr Gadziński z klasy pierwszej zasadniczej szkoły zawodowej zakwalifikował się do finału III Mistrzostw we fryzjerstwie "FRYZJERIADA 2016" reprezentował naszą szkołę w tym konkursie. 

Katarzyna Janowiec

uczennica Zasadniczej Szkoł‚y Zawodowej w zawodzie sprzedawca, 
za wybitne wyniki w nauce w roku szkolnym 2014/2015 (ś›rednia ocen 5,07)
otrzymała Stypendium Starosty Bolesł‚awieckiego

 

 

  

Nasza drużyna w składzie: Katarzyna Janowiec, Daria Pagórska i Aneta Pisarska wzi곂y udział w etapie regionalnym Konkursie dla Najlepszych Uczniów w Zawodzie Sprzedawca, który odbył się™ 12 lutego 2015 r. w Zespole Szkół‚ Zawodowych i Licealnych w Jeleniej Górze. 

10 lutego 2015 r w Zespole Szkół‚ Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze został‚ przeprowadzony Konkurs dla Najlepszych Uczniów w Zawodzie Fryzjer. Drużyna naszych fryzjerek w składzie: Paulina Suszek, Sandra Oleśków i Emilia Marczak zaj곂y 3 miejsce w rejonie jeleniogórskim. Ogromnie się cieszymy i gratulujemy.

10 grudnia 2014 r. odbył się™ XX Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik, którego organizatorem był‚o CKZiU w Legnicy.

W turnieju tym dwie nasze uczennice zajęły miejsca na podium. Pierwsze miejsce zajęła Patrycja Kolasa z klasy 3d, a Angelika Leszczyńska uplasowała się™ na trzecim miejscu. Tematem wiodącym zawodów była Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016.

 

FOTOTECHNIK