Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

tel. 7322825    e-mail: zshiu@pro.onet.pl
  • .
  • .
  • Technik fotografii i multimediów
dziennik   fronter   platforma edukacyjna   plan lekcji
 

Warsztaty Pierwszej Pomocy w ZSHiU
W lutym w naszej szkole  odbyły się warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Bolesławcu. Współpraca z podstawówką ma wieloletnią tradycję. Podczas szkolenia uczniowie przygotowują się do zawodów  w Jeleniej Górze, zawsze z bardzo dobrym...
Dolnośląski Konkurs Fotograficzny rozstrzygnięty
Już po raz 5 odbył się Dolnośląski Konkurs Fotografii Mobilnej Obok mnie”. 7 marca br. zostały wręczone nagrody najbardziej utalentowanym uczestnikom. I miejsce w kategorii 14 – 16 lat za fotografię „Szczęście” otrzymała Judyta Trościńska z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana...
Od 12 do 25 marca br. (dwa tygodnie) funkcjonowanie Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu...
29 lutego br. uczniowie I klasy fotografii i multimediów wraz z nauczycielką zawodu Panią Katarzyną Sygułą - Wieczorek uczestniczyli w wykładzie pt. „Magiczny obraz miasta” w Muzeum Narodowym we Wrocławiu. W jego trakcie dowiedzieli się, w jaki sposób przed wiekami starano się pokazywać...
Subskrybuj Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu RSS
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie