Już drugi raz w naszej szkole spotkały się zwierzęta małe i duże. Właściciele i  ich podopieczni mieli szansę skorzystać z wielu atrakcji. Długa kolejka ustawiła się do SPA , gdzie małe i duże kudłacze korzystały z usług fryzjerskich. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się badania USG. Bardzo chętnie całe rodziny ustawiały się do zdjęć ze swymi pupilami. Jeśli odwiedzający nie mieli swoich zwierząt mogli pozować ze zwierzętami z naszego MINI ZOO. Największym wzięciem cieszyły się lamy oraz piękna, biała „pani królik” Rózia. Odbywały się także indywidualne lekcje pierwszej pomocy dla zwierzaka na profesjonalnym fantomie. Podczas wszystkich atrakcji można było się wzmocnić pysznym ciastem w kawiarence oraz wylosować zabawkę lub inny gadżet dla zwierzaka na loterii. Całe to zamieszanie miało jeden szczytny cel – MALUCHY. Odwiedzający hojnie uzupełniali puszki wolontariuszy  -  DZIĘKUJEMY!!!!!

Podziękowania należą się pani Beacie ze sklepu zoologicznego REKIN, która przekazała towar na loterię oraz Filipowi Dziubie za prezentację zwierząt, w szczególności lam.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym nauczycielom i uczniom. Jesteście wielcy!!!!

Dziękują w imieniu WOŚP  i dzieciaczków sprawcy całego „ zamieszania” Elżbieta Gawlik – Jakubiak oraz Dariusz Rataj.

 • czerniak1
 • czerniak2
 • czerniak3
 • daria1
 • natasza1
 • pien1
 • pien2
 • pien3
 • przego3
 • przego4
 • przegon1
 • przegon2
 • spychalska1
 • spychalska2
 • spychalska4
 • spychalska6
 • spychalska7
 • szurgot1
 • szurgot2
 • szurgot3
 • szurgot4
 • wiktoria2
 • wiktoria3
 • wiktoria4
 • wiktoria5
 • wiktoria6
 • wiktoria7

Simple Image Gallery Extended

 

FOTOTECHNIK