13 kwietnia br odbyły się w Łodzi Targi Video Film, w których brali udział uczniowie klasy pierwszej technikum fotografii i multimediów oraz klasy drugiej fototechnikum Zespołu Szkół Handlowych  i Usługowych. Młodzież miała okazję obejrzeć sprzęt fotograficzny nowej generacji oraz absolutne nowości, niebędące jeszcze w sprzedaży. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się m.in. kamera filmowa Panasonic AV-EVA 1, która jest idealna do filmowania z ręki, nagrywania reklam i teledysków, nowa matryca zapewnia rejestrowanie kinowych obrazów. Oprócz tego, uczniowie wzięli udział w warsztatach, które prezentowały nowe spojrzenie na współczesną fotografię, pokazywały przydatne gadżety ułatwiające pracę fotografa, zarządzanie kolorem w fotografii, szybką obróbkę portretu od A do Z czy tajemnice ciemni cyfrowej. Uczniowie byli zachwyceni możliwością udziału w Targach Video Film, które nie tylko pogłębiły ich wiedzę o najnowocześniejszym sprzęcie fotograficznym i filmowym, ale także wzmocniły ich zainteresowanie fotografią i multimediami.

 tekst alternatywny tekst alternatywny  

 

FOTOTECHNIK