26 kwietnia 2019 uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas czwartych, którzy zakończyli naukę w murach naszej szkoły. Otrzymane przez nich świadectwa są efektem wytrwałego dążenia do zdobywania wiedzy. Wśród przyszłych maturzystów nie zabrakło laureatów konkursów i olimpiad oraz zawodów sportowych. Choć niektórzy czekali na ten moment  z  utęsknieniem, u niejednego uczestnika pojawiły się na policzkach łzy wzruszenia.

     Uroczystość przygotowała pani Joanna Krzyżostaniak, oprawę muzyczną zapewnił wspaniały zespół kierowany przez pana Andrzeja Potaczka. Organizatorzy dziękują uczniom klasy 3LA i 3W za pomoc w przygotowaniu oraz udział w apelu.

 tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny

 

FOTOTECHNIK