Notice: Trying to get property of non-object in /home/zshiu/domains/zshiu.boleslawiec.pl/public_html/templates/favourite/index.php on line 18
Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu

23 października 2014 roku w naszej szkole odbyły się po raz pierwszy Eliminacje szkolne XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych -€“ blok produkcja zwierzę™ca.

Do Olimpiady podeszli uczniowie klas II i III technikum weterynarii (30 osób). Olimpiada została podzielona na 2 etapy: część‡ teoretyczną -€“ test wyboru 60 pytań oraz część praktyczną - “ rozwiązywanie zadań praktycznych.

Największą… liczbę punktów 105 na 120 otrzymały dwie uczennice klasy II THW Kinga Mieszczanowicz oraz Aleksandra Turecka. Uczennice te zostały zakwalifikowane do eliminacji okręgowych XXXIX edycji OWiUR, które odbędą… się™ 17.04.2015 r. na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

FOTOTECHNIK