Notice: Trying to get property of non-object in /home/zshiu/domains/zshiu.boleslawiec.pl/public_html/templates/favourite/index.php on line 18
Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu

      28 marca – w ramach współpracy Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych z Uniwersytetem SWPS we Wrocławiu – odbyło się spotkanie dla uczniów klas pierwszych technikum fotografii   i multimediów, logistyki oraz weterynarii na temat profilaktyki wczesnych związków  w okresie dorastania. Prelekcję poprowadził pan Michał Pozdał, który starał się przybliżyć młodzieży współczesną definicję miłości, poradził, jak odróżnić miłość od zakochania, czy rozpoznać, kiedy związek przestał istnieć.

      Oprócz tego, Prelegent zwrócił uwagę na istotną sprawę, czyli pojawienie się zaburzeń nastroju po zakończeniu związku, prowadzących w rezultacie do okaleczeń i prób samobójczych. Wskazał, jak budować swoją samoocenę, która zapobiegnie wykorzystywaniu i złemu traktowaniu. Pierwsze relacje okresu dorastania zostają w pamięci na acheterviagrafr24.com całe życie i tworzą swoistą matrycę doświadczeń. Dlatego ważne jest, aby rozmawiać na ten temat z młodymi ludźmi, wskazać to, na co powinni zwracać uwagę.

     Spotkanie w pełni spełniło oczekiwania młodzieży, odbyło się ono dzięki zaangażowaniu pedagoga szkolnego – pani Małgorzaty Warwas-Rupp.

 tekst alternatywny   tekst alternatywny 

 

FOTOTECHNIK