8 marca 2019 roku o godz.11.00 w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu odbędzie się wojewódzki etap III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej zorganizowany przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego oraz naszą szkołę. Ponieważ do wojewódzkiego etapu zakwalifikowało się 10 uczniów technikum logistycznego ZSHiU, Uniwersytet  Gdański wyróżnił nas możliwością organizacji dolnośląskiego etapu tego wydarzenia. W olimpiadzie wezmą https://viagrageneriquefr24.com udział uczniowie z całego województwa, co jest wyjątkową nobilitacją naszej placówki.

 
 Aby uczestniczyć w wydarzeniu trzeba się zarejestrować !!!
 
linki do rejestracji

 

     Natalia Myszewska, uczennica pierwszej klasy technikum fotografii i multimediów  Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu, zajęła drugie miejsce oraz otrzymała dwa wyróżnienia w 4 Dolnośląskim Konkursie Fotografii Mobilnej dla dzieci i młodzieży do 16 lat – „OBOK MNIE”.

     Celem konkursu było zaprezentowanie wizualnej wrażliwości dzieci i młodzieży na otaczającą ją rzeczywistość. W czasach cyfryzacji fotografii, dostępność i łatwość zapisu wszystkiego, co nas otacza za pomocą tabletu, smartfona, telefonu komórkowego czy innych urządzeń mobilnych, możemy zobaczyć świat z perspektywy bardzo młodego człowieka; poznać jego sposób widzenia, kadrowania obrazu, jego wrażliwości oraz tego, co dla niego jest najbardziej interesujące w najbliższym otoczeniu. Tematyka konkursu była dowolna.

     Zadaniem konkursu było wyłonienie spośród uczestników osób szczególnie utalentowanych w fotografowaniu za pomocą prostych, cyfrowych urządzeń i budowanie świadomości  obrazu. Organizatorem Konkursu Fotograficznego „Obok Mnie” było Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii, Jeleniogórskie Centrum Kultury oraz Książnica Karkonoska.

<>/tbody>

 tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny 

 

FOTOTECHNIK