Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

Wyróżnienie dla Leny Malickiej

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

     9 maja br. odbył się wojewódzki etap konkursu „I Ty możesz zostać Demostenesem” . Uczennica klasy II LW, Lena Malicka, otrzymała wyróżnienie.
     Konkurs jest objęty Honorowym Patronatem:  Dolnośląskiego Kuratora Oświaty,  Rady Języka Polskiego i   Prezydenta Miasta Bolesławiec.
Celem konkursu było popularyzowanie form wypowiedzi publicznej ze szczególną dbałością o piękno języka polskiego, poprawną dykcję, artykulację, intonację i modulację głosu oraz komunikację pozawerbalną.
     Przedmiotem konkursu było napisanie i wygłoszenie tekstu (przemówienia lub wypowiedzi w innej formie) na temat mieszczący się w kategorii „Świat wokół mnie”, skierowanego do rówieśników, zwracającego uwagę na warte popularyzowania lub niewłaściwe zjawiska dostrzegane przez uczestniczki i uczestników.
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie