Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

Wyróżnienie dla Leny Malickiej

...

     9 maja br. odbył się wojewódzki etap konkursu „I Ty możesz zostać Demostenesem” . Uczennica klasy II LW, Lena Malicka, otrzymała wyróżnienie.
     Konkurs jest objęty Honorowym Patronatem:  Dolnośląskiego Kuratora Oświaty,  Rady Języka Polskiego i   Prezydenta Miasta Bolesławiec.
Celem konkursu było popularyzowanie form wypowiedzi publicznej ze szczególną dbałością o piękno języka polskiego, poprawną dykcję, artykulację, intonację i modulację głosu oraz komunikację pozawerbalną.
     Przedmiotem konkursu było napisanie i wygłoszenie tekstu (przemówienia lub wypowiedzi w innej formie) na temat mieszczący się w kategorii „Świat wokół mnie”, skierowanego do rówieśników, zwracającego uwagę na warte popularyzowania lub niewłaściwe zjawiska dostrzegane przez uczestniczki i uczestników.
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie