Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

 

PUCHAR BORÓW DOLNOŚLĄSKICH - KLICZKÓW 2021

    23 marca 2023 r. o godzinie 10:00 w sali 103, odbędzie się pierwszy etap konkursu „Od technika do logistyka” organizowanego przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Opolskiego. Uczniowie zalogują się na platformę www.testportal.pl w celu rozwiązania testu.

         Link do konkursu: https://we.uni.opole.pl/konkurs-od-technika-do-logistyka/

       Lista uczniów zakwalifikowanych do pierwszego etapu: Amelia Mrozek, Piotr Bachór, Dominika Słobodzian, Emilia Szajna, Amadeusz Kujawa, Eryk Czeladka, Aleksandra Zator, Katarzyna Kopeć, Andrzej Krzemiński, Jakub Piskorowski, Mateusz Pundor, Szymon Wróbel, Jan Rataj.

      W dniu 24 listopada 2021 uczniowie klas weterynaryjnych i fotografii i multimediów odwiedziły Kliczków. Ich zadaniem było przygotowanie trasy oraz zapoznanie sie z zasadami wyścigów psich zaprzęgów. Nasza młodzież w ten sposób po raz kolejny wspomogła organizatorów Pucharu Borów Dolnośląskich - Międzynarodowych Wyścigów Psich Zaprzęgów. Na miejscu otrzymali informacje jakie zadania będą wykonywać w podczas weekendowych potyczek psiaków. Uczniowie z zaangażowaniem porządkowali trasę wyścigu pod okiem nauczycieli K. Igielskiej i D. Rataja. Na miejscu niezbędnych informacji o idei i przebiegu zawodów udzielił jeden z organizatorów

          R. Śmiałkowski. .
          E. Gawlik - Jakubiak
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie