Skip to content Skip to navigation
Powiat BolesławieckiBiuletyn Informacji Publicznej W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

PUCHAR BORÓW DOLNOŚLĄSKICH - KLICZKÓW 2021

...

      W dniu 24 listopada 2021 uczniowie klas weterynaryjnych i fotografii i multimediów odwiedziły Kliczków. Ich zadaniem było przygotowanie trasy oraz zapoznanie sie z zasadami wyścigów psich zaprzęgów. Nasza młodzież w ten sposób po raz kolejny wspomogła organizatorów Pucharu Borów Dolnośląskich - Międzynarodowych Wyścigów Psich Zaprzęgów. Na miejscu otrzymali informacje jakie zadania będą wykonywać w podczas weekendowych potyczek psiaków. Uczniowie z zaangażowaniem porządkowali trasę wyścigu pod okiem nauczycieli K. Igielskiej i D. Rataja. Na miejscu niezbędnych informacji o idei i przebiegu zawodów udzielił jeden z organizatorów

          R. Śmiałkowski. .
          E. Gawlik - Jakubiak
 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie