W dniu 20 marca br. odbył się w naszej szkole Etap Regionalny Konkursu na Najlepszych Uczniów w Zawodzie Technik Logistyk. Nasza drużyna w składzie Magdalena Słabicka, Sylwester Bogusz i Mateusz Zwolak zajęła I miejsce i tym samym zakwalifikowała się do Etapu Wojewódzkiego. 

Serdecznie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki!

Czternastego marca bieżącego roku w Zespole Szkół‚ Handlowych i Usługowych w Bolesławcu odbył się III Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny dla uczniów gimnazjów o Puchar Dyrektora Szkoły przygotowany przez Małgorzatę Orzoł, Joannę Krzyżostaniak i Katarzynę Krukar.

W dniu 19 marca 2014 r. odbył się w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Jeleniej Górze Etap Regionalny Konkursu na Najlepszych Uczniów w Zawodzie Technik Handlowiec. Nasza drużyna w składzie Karolina Kurek, Anna Kotwica i Katarzyna Zielińska zajęła I miejsce i tym samym zakwalifikowała się do Etapu Wojewódzkiego, który odbędzie się w naszej szkole 9 kwietnia 2014 r.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki!

Już czwarty raz 12.03. 2014 r. uczniowie gimnazjów spotkali się w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych na Turnieju Streetball`a drużyny walczyły o puchar dyrektora szkoły. Ci młodzi ludzie to prawdziwi pasjonaci tej gry. Pokazali taktykę i wolę walki godną NBA. Przy okazji świetnie się bawili, a wydatkowaną energię uzupełniali w kawiarence, gdzie czekały smakołyki.

Maciej Hyjek

 

Magdalena Słabicka

Sylwester Bogusz 

 

FOTOTECHNIK