ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

Nasi wszyscy, ubiegłoroczni absolwenci Technikum Handlowego zdali egzamin zawodowy. Wynik ten został‚ odnotowany w Rankingu Szkół‚ Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 w kategorii "Technik handlowiec - Ranking Egzaminów Zawodowych 2015" na 7 miejscu w Polsce (www.perspektywy.pl).

W dniu 19 grudnia 2014 r ks. P. Kruczyk wraz z kl. III LA wprowadzili nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia przedstawiają…c nam scenki z narodzenia Jezusa oraz dzielą…c się™ z nami opłatkiem.

Już po raz trzeci uczniowie ze szkół‚ gimnazjalnych powiatu Bolesławieckiego zmagali się™ w konkursie "Przedsiębiorczy gimnazjalista", który odbył się 16 grudnia 2014 roku w naszej szkole. Organizatorami byli p. E. Ostaszewska i p. S. Pokładek.

11 grudnia 2014 r. gościliśmy w murach naszej szkoły księdza Jakuba Barczaka "największego księdza wśród raperów, największego rapera wśród księży", który przybył‚ na zaproszenie naszego katechety p. B. Biernata.

10 grudnia 2014 r. odbył się™ XX Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik, którego organizatorem był‚o CKZiU w Legnicy.

W turnieju tym dwie nasze uczennice zajęły miejsca na podium. Pierwsze miejsce zajęła Patrycja Kolasa z klasy 3d, a Angelika Leszczyńska uplasowała się™ na trzecim miejscu. Tematem wiodącym zawodów była Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016.

 

FOTOTECHNIK