Uczniowie klas 2LW i 2FH 4 grudnia uczestniczyli w wycieczce do Bautzen (Budziszyn). Podczas wycieczki uczniowie zwiedzili Stare Miasto, odwiedzili Miejskie Muzeum, w którym podziwiali piękne obrazy przedstawiające Saksonię. Po zwiedzaniu był czas na wizytę na Jarmarku Bożonarodzeniowym, organizowanym już po raz 635. W trakcie wycieczki uczniowie obu klas mieli okazję poznać się bliżej, jak i zapoznać się z tradycjami i obyczajami świątecznymi Niemców.

    Opiekunami podczas wycieczki były: Izabela Irska, Katarzyna Krukar, Sylwia Rzatkiewa, Małgorzata Warwas-Rupp.

 tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny 

     W związku z udziałem Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych  w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa, uczniowie pierwszej klasy technikum fotografii i multimediów przygotowali projekt edukacyjny, którego tematem  jest- uczeń i książka w fotografii. Serdecznie wszystkich zapraszamy do oglądania prac Waszych koleżanek i kolegów.

 tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny
 tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny
 tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny
     tekst alternatywny    

3 i 5 grudnia 2018 r. klasy drugie ( 2c, 2d, 2L, 2LW, 2FH) wzięły udział w prelekcji na temat wirusa HIV/AIDS, którą poprowadziła pani Monika Fiuk z Wydziału Oświaty Zdrowotnej  i Promocji Zdrowia bolesławieckiego sanepidu. Prelegentka przedstawiła charakterystykę choroby, drogi zarażenia, leczenie i profilaktykę. Spotkanie odbyło się w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z AIDS. Spotkanie zorganizowała pani Małgorzata Warwas-Rupp -pedagog szkolny.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 

z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zespół Szkół Handlowych
  i Usługowych w Bolesławcu, którego przedstawicielem jest Dyrektor ZSHiU
  w Bolesławcu
 2. Inspektorem ochrony danych w ZSHIU w Bolesławcu jest Pan/Pani Zbigniew Klessa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 75 6121734;
 3. Dane osobowe przetwarzane będą w celu dopełnienia obowiązków wynikających
  z przepisów prawa na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą – podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres : na czas realizacji zadania, będą służyć celom archiwalnym, statystycznym.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania.
 9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również
  w formie
  profilowania.

Terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w roku szkolnym 2018/2019.

 tekst alternatywny  tekst alternatywny

 

FOTOTECHNIK