ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

Prezentujemy sesję foto dla gimnazjalistów, która powstała podczas Festiwalu Nauki  w naszej szkole.
Sesję przygotowali uczniowie z klasy pierwszej fototechnik, wykonali samodzielnie rekwizyty i udekorowali nasze studio fotograficzne. Zachęcali naszych gości, uczniów z 3 klasy gimnazjum do próby swoich sił po jednej jak i po drugiej stronie aparatu. Na koniec otrzymali wydrukowane  zdjęcia.


 

W ubiegłym tygodniu nasi fototechnicy korzystając z gościnności Muzeum Ceramiki w Bolesławcu uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych z technik fotografowania.  Przepiękna wystawa członków Bolesławieckiego Stowarzyszenia Fotograficznego "Camera" i  zaaranżowane wnętrze pracowni fotograficznej bogatej w rekwizyty (stroje, maski, kapelusze, wachlarze) zainspirowały ich do wykonywania zdjęć.

9.02.2017 r fototechnicy z klasy pierwszej pod opieką nauczycielki zawodu E. Cierniak byli na wystawie fotograficznej członków Stowarzyszenia Fotograficznego Camera. Oglądając prace miłośników fotografii szukali inspiracji na najbliższe sesje fotograficzne.

 

W ostatnim dniu stycznia fototechnicy z pierwszej klasy udali się na wycieczkę do parku, gdzie pod opieką nauczycielki zawodu pani K. Staniszewskiej uczyli się wykonywania portretów w świetle naturalnym z wykorzystaniem blendy.

 

FOTOTECHNIK