ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!


 

W ubiegłym tygodniu nasi fototechnicy korzystając z gościnności Muzeum Ceramiki w Bolesławcu uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych z technik fotografowania.  Przepiękna wystawa członków Bolesławieckiego Stowarzyszenia Fotograficznego "Camera" i  zaaranżowane wnętrze pracowni fotograficznej bogatej w rekwizyty (stroje, maski, kapelusze, wachlarze) zainspirowały ich do wykonywania zdjęć.

9.02.2017 r fototechnicy z klasy pierwszej pod opieką nauczycielki zawodu E. Cierniak byli na wystawie fotograficznej członków Stowarzyszenia Fotograficznego Camera. Oglądając prace miłośników fotografii szukali inspiracji na najbliższe sesje fotograficzne.

 

W ostatnim dniu stycznia fototechnicy z pierwszej klasy udali się na wycieczkę do parku, gdzie pod opieką nauczycielki zawodu pani K. Staniszewskiej uczyli się wykonywania portretów w świetle naturalnym z wykorzystaniem blendy.

W ubiegłym tygodniu nasi fototechnicy pod opieką nauczycielki przedmiotów zawodowych Ewy Cierniak wybrali się na plener fotograficzny w Zamku w Grodziec. Piękna jesienna pogoda, atmosfera średniowiecznego zamku pobudziły ich wyobraźnię.

 Efekty ich kreatywnych działań będzie można zobaczyć niebawem. Na rzazie prezentujemy ich pracę "od kuchni".

Nasi fototechnicy pod opieką nauczycielek przedmiotów zawodowych pani B. Bednarowicz i pani E. Cierniak tej wiosny uczestniczyli w dwóch plenerach fotograficznych. Przypominamy: pierwszy plener był w urokliwym miejscu w okolicy Nowogrodźca, natomiast drugi w ukwieconym sadzie we wsi Grodziec. Efekty ich pracy możemy oglądać w holu budynku Starostwa Powiatowego w Bolesławcu przy ulicy Armii Krajowej 12.

Serdecznie zapraszamy!

 

FOTOTECHNIK