ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

Krystan Marszałek
 
- V miejsce
Etap okręgowy XL Olipiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych (Wrocław 2016 r.)

Magdalena Słabicka
- finalistka 
VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej (Poznań 2016r.)

Katarzyna Hofman, Agnieszka Szast i Michał‚ Bojeczko
- II miejsce (drużynowo)

w Konkursie Wojewódzkim "Na Najlepszych Uczniów w Zawodzie Technik Handlowiec" (Legnica - 2015 r.)
Katarzyna Hofman Agnieszka SzastMichał Bojeczko

Paweł‚ Wojtala, Rafał‚ Wójtowicz i Michał‚ Uchman
- IV miejsce (drużynowo)
w Konkursie Wojewódzkim "Na Najlepszych Uczniów w Zawodzie Technik logistyk" (Wrocław - 2015 r.)
Paweł WojtalaRafał WójtowiczMichał Uchman

Katarzyna Janowiec, Aneta Pisarska  i Daria Pagórska
- II miejsce (drużynowo)

w Konkursie Regionalnym  "Na Najlepszych Uczniów w Zawodzie Sprzedawca" (Jelenia Góra - 2015 r.)
Katarzyna JanowiecAneta PisarskaDaria PagĂłrska

Joanna Brzozowska, Katarzyna Gasiak i Angelika Kraczkowska
- III miejsce (druĹźynowo)
w Konkursie Regionalnym "Na Najlepszych UczniĂłw w Zawodzie Fryzjer" (Jelenia GĂłra - 2014 r.)
Joanna BrzozowskaKatarzyna GasiakAngelika Kraczkowska

Monika Maziarz, Monika Matyjewicz i Anna Pietraszun
- II miejsce (drużynowo)

w Konkursie Wojewódzkim "Na Najlepszych Uczniów w Zawodzie Sprzedawca" (Jelenia Góra - 2014 r.)
Monika MaziarzMonika MatyjewiczAnna Pietraszun

Magdalena Słabicka, Sylwester Bogusz i Mateusz Zwolak
- III miejsce (drużynowo)
w Konkursie Wojewódzkim "Na Najlepszych Uczniów w Zawodzie Technik Logistyk" (Wrocław - 2014 r)
Magdalena SłabickaSylwester BoguszMateusz Zwolak

Karolina Kurek, Anna Kotwica i Katarzyna Zielińska
- I miejsce (drużynowo)

w Konkursie Wojewódzkim "Na Najlepszych Uczniów w Zawodzie Technik Handlowiec" (Bolesławiec - 2014 r.)
Karolina KurekAnna KotwicaKatarzyna Zielińska

Piotr Socha - I miejsce
- XIX Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik - (Legnica - 2013 r)

Piotr Socha

Aleksandra Jaskowska - III miejsce
w Olimpiadzie Logistycznej "Przyszłość‡ należy do logistyki" (Wrocław - 2013 r.)
Aleksandra Jaskowska

Mariola Kurek - III miejsce
w  Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik Województwa Dolnośląskiego (Wrocław 2013 r.)
Mariola Kurek

Natalia Jędruszczuk-
I miejsce w Konkursie Na Najlepszego Sprzedawcę (Legnica - 2012 r.)

Natalia Jędruszczuk

Adrian Prościak - finalista
Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej (Poznań 2012 r.)

Adrian Prościak

Mateusz Sadowski - I miejsce
W XVII Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarza  (Wrocław 2012 r)
Mateusz Sadowski

Natalia Gawenda - finalistka
Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości (Rzeszów 2011 r.)
Natalia Gawenda

  • Aby otrzymać duplikat świadectwa należy:
    • zł‚ożyć‡ w sekretariacie podanie (do pobrania tutaj...)
    • dokonać‡ wpł‚aty na poniższy rachunek w wysokoś›ci 26 zł‚ - tytuł‚em za wystawienie duplikatu świadectwa
  • Aby otrzymać‡ duplikat legitymacji należy:
    • zł‚ożyć‡ w sekretariacie podanie (do pobrania tutaj...)
    • dokonać‡ wpł‚aty na poniższy rachunek w wysokoś›ci 9 zł‚ - tytuł‚em za wystawienie duplikatu legitymacji
  • Wpłata na konto nr 91 2030 0045 1110 0000 0159 7900
    BGŻ SA, 59-700 Bolesł‚awiec, ul. Sierpnia 80 nr 18

ADRES: 59-700 BOLESŁAWIEC UL. ZGORZELECKA 18

TELEFON: 075-732-28-25

FAX: 075-732-05-34

  • mgr Wiesław Stefanik - dyrektor, nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Jolanta Kus - wicedyrektor, nauczyciel fizyki, matematyki, informatyki
  • mgr inż. Wiesł‚awa Gruszecka - kierownik szkolenia praktycznego, nauczyciel przedmiotów handlowych
  • mgr Małgorzata Warwas - Rupp - pedagog szkolny
  • mgr Barbara Bednarowicz - nauczyciel przedmiotów fototechnicznych
  • mgr Bogdan Biernat - nauczyciel - katecheta
  • mgr Ewa Cierniak - nauczyciel informatyki, przedmiotów handlowych, fototechnicznych
  • mgr Agnieszka Budaj - Jaśkiewicz - nauczyciel matematyki
  • mgr Małgorzata Broszko-Sudół - nauczyciel matematyki
  • mgr Edyta Gawlik-Lippik - nauczyciel matematyki
  • mgr Aleksandra Dybek - nauczyciel matematyki
  • mgr Anna Idkowiak - nauczyciel przedmiotów logistycznych
  • mgr Klaudia Kozłowska - nauczyciel przedmiotów weterynaryjnych
  • ks. Piotr Kruczyk - nauczyciel - katecheta
  • mgr Elżbieta Gawlik - Jakubiak - nauczyciel geografii, chemii
  • dr Katarzyna Igielska - nauczyciel przedmiotów weterynaryjnych
  • mgr Izabela Irska - nauczyciel ję™zyka angielskiego
  • mgr Justyna Janczewska - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie
  • mgr Artur Kirjonczyk - nauczyciel biologii
  • mgr Agnieszka Koplin - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych, logistycznych 
  • mgr Wioletta Kraus - nauczyciel biologii, wychowania fizycznego
  • mgr Katarzyna Krukar - nauczyciel języka niemieckiego
  • mgr Joanna Krzyżostaniak - nauczyciel języka polskiego
  • mgr Mał‚gorzata Markowska - nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Małgorzata Orzoł‚ - nauczyciel języka polskiego
  • mgr Barbara Ostaszewska - nauczyciel historii
  • mgr Ewa Ostaszewska - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
  • mgr Alina Naruszewicz - nauczyciel wiedzy o kulturze
  • mgr inż. Renata Paszko - nauczyciel przedmiotów logistycznych
  • mgr inż. Sebastian Pokł‚adek - nauczyciel przedmiotów logistycznych
  • lek. weterynarii  Andrzej Potaczek- nauczyciel przedmiotów weterynaryjnych
  • mgr Dariusz Rataj - nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Sylwia Rzatkiewa - nauczyciel języka niemieckiego
  • mgr Roman Kraus - nauczyciel przepisów ruchu drogowego.
  • mgr Marek Snopek - nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Renata Śšwieca - nauczyciel przysposobienia obronnego, przedmiotów ekonomicznych
  • mgr Mirosł‚awa Tambur - nauczyciel matematyki, przedmiotów ekonomicznych
  • mgr K.Staniszewska  -  nauczyciel przedmiotów fototechnicznych
  • mgr Aldona Wilas - nauczyciel - bibliotekarz,
  • mgr Marta Wojciechowska - nauczyciel języka angielskiego
  • Dobry klimat szkoł‚y.
  • Kadra z najwyższymi kwalifikacjami przyjazna uczniom.
  • Wysokie wyniki egzaminu maturalnego i zawodowego.
  • Bezpieczeństwo - monitoring, szafki dla każdego ucznia.
  • Nowocześ›nie wyposażone sale lekcyjne.
  • Szeroka oferta zajęć‡ pozalekcyjnych, wyrównawczych i rozwijających zainteresowania.
  • WiFi dla uczniów.
  • Bardzo dobra opinia wśród rodziców.

 

FOTOTECHNIK