Skip to content Skip to navigation

W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki Więcej informacj  Klauzula RODO

tel. 7322825    e-mail: zshiu@pro.onet.pl
  • .
  • .
  • Technik fotografii i multimediów
dziennik   fronter   platforma edukacyjna   plan lekcji
 

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW W ROKU SZKOLNYM 2020-2021​ klasa 1FW - technik fotografii i multimediów / technik weterynarii                                                        klasa 1L - technik logistyk...
  W bieżącym roku szkolnym, ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania szkoły, nie będzie uroczystego zakończenia roku szkolnego. Uczniowie mogą spotkać się z wychowawcą oraz odebrać świadectwa ukończenia szkoły i promocyjne w dniu 26 czerwca 2020 roku według załączonego harmonogramu.
W związku ze zbliżająca się sesją egzaminacyjną proszę, żeby uczniowie kończący w tym roku naukę zawodu  złożyli w biurze Cechu n/w dokumenty:   kopia umowy (jeżeli uczeń był w kilku zakładach to kopie wszystkich umów i świadectwa pracy) jedno podpisane aktualne zdjęcie o wymiarach 37x45 mm...
„Przyłapani na czytaniu w czasie kwarantanny” to inicjatywa zorganizowana przez Centrum Wiedzy w Bolesławcu . Konkurs rozpoczął się 27 marca i trwał do 10 kwietnia 2020. Konkurs był otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Celem przedsięwzięcia było : zwizualizowanie pasji czytania i miłości do...
Subskrybuj Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu RSS
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu    jak dbać o miłość      program edukacyjny wybierz życie