Uczennica Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych wzięła udział w Międzynarodowym Konkursie „Dwa miasta- fotografia kreatywna” w ramach projektu „Kultura bez granic Polska-Saksonia 2014-2020” Na konkurs wpłynęło 67 prac w dwóch kategoriach: miasto Bolesławiec i miasto Zittau. Uczestnicy konkursu przedstawili różne spojrzenia na miasto.

     Uczennica klasy drugiej technikum fotografii, Amelia Marecka, zdobyła II nagrodę za zdjęcie „Bolesławiecka dusza okiem fotografii” a wyróżnione zostały: Natalia Karolczyk i Aleksandra Hrycaj z tej samej klasy. Piękne zdjęcie  Amelii Mareckiej znalazło się w kalendarzu na rok 2019 opublikowanym przez wydawnictwo INTERGRREG POLSKA-SACHSEN.

Młodzież do konkursu przygotował pan Grzegorz Matoryn – nauczyciel przedmiotów zawodowych, którego zdjęcie miasta Zittau również zamieszczone zostało w tym kalendarzu.

 

tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

 

FOTOTECHNIK