8 czerwca bieżącego roku  aż dwa zespoły  uczniów Technikum Logistycznego w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu wzięły udział w finale szóstej edycji konkursu „Mistrzowie Logistyki”, który jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu we współpracy  z Fundacją Kühne - Stiftung ze Szwajcarii. Michael Ziembikiewicz, Monika Świątkowska, Kacper Wolny, Krzysztof Kocjan wywalczyli trzecie miejsce.

     Warto podkreślić, że w tym roku ZSHiU był  jedyną szkołą reprezentowaną przez dwa zespoły,  a zakwalifikowanie się do finału nie było proste, należało rozwiązać skomplikowany problem logistyczny i go zaprezentować. Podczas finału uczniowie zmierzyli się z ciekawymi zadaniami logistycznymi, które wykazały ich umiejętności, wiedzę i logiczne myślenie. Dodatkową atrakcją finału konkursu były warsztaty z zakresu innowacyjnych rozwiązań w logistyce
i  budowania zespołu w przedsiębiorstwie, w których uczniowie wzięli udział.

      Drużyny przygotowane zostały przez Annę Idkowiak – nauczycielkę przedmiotów zawodowych.

Gratulujemy

 tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny
tekst alternatywny  tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

 

FOTOTECHNIK