Dnia 24 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych rozpoczęły się eliminacje do konkursu organizowanego przez Katedrę Zarządzania Strategicznego i Logistyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu  "Mistrzowie Logistyki". Konkurs odbywa się pod patronatem Fundacji Kuehne ze Szwajcarii. Dla wszystkich uczniów szkół biorących udział w Konkursie zostaną przeprowadzone warsztaty doskonalące umiejętności i wiedzę praktyczną z zakresu umiejętności miękkich, w dniu Finału Konkursu (8 czerwca 2018).  Konkurs  składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap odbywa się w szkole, natomiast drugi etap odbędzie się w budynkach Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystki w Jeleniej Górze, ul. Nowowiejska 3, 58-500 Jelenia Góra). W pierwszym etapie uczniowie rozwiązują studium przypadku. Uczniowie w grupach 4 osobowych będą mieli za zadanie rozwiązać problem zaistniały w przykładowym przedsiębiorstwie. Prace będą oceniane przez ekspertów reprezentujących UE oraz środowisko biznesowe. Wyniki tego etapu w notach punktowych będą stanowiły podstawę do wyłonienia najlepszych zespołów, które przystąpią do rozgrywki finałowej (2 etapu).

 tekst alternatywny tekst alternatywny   tekst alternatywny  

 

FOTOTECHNIK