18 kwietnia 2018r. DRZWI OTWARTE SZKOŁY

Godzina 16:00 - spotkanie z wychowawcą w klasach wg harmonogramu:

Lp  klasa  numer sali  wychowawca    uwagi
1. 1FH  10  Sylwia Rzatkiewa  
2. 1L  104  Renata Paszko  
3. 1LW  203 Katarzyna Krukar  
4. 2FH  108  Małgorzata Markowska  
5. 2LA  302  Agnieszka Jaśkiewicz- Budaj  
6. 2LB    301    Dariusz Rataj  
7.  2W  102 Katarzyna Igielska    od godz. 16:30
8. 3HL  304  Justyna Janczewska  
9. 3L  303 Elżbieta Gawlik-Jakubiak  
10.  3W 101 Marta Wojciechowska   
11. 4FH  108 Małgorzata Markowska       od godz. 16:30
12.  4L  103       Agnieszka Koplin   
13.  4W 204    Aleksandra Dybek   
 14. 1c    308   Renata Świeca   
15.  1d    113  Małgorzata Warwas-Rupp  
16.  2c 308  Renata Świeca od godz. 16:30
17.  3c   303 Elżbieta Gawlik-Jakubiak od godz. 16:30
18.  3s  Wiesława Gruszecka  

godz. 16:30 - spotkanie przedstawicieli klasowych Rad Rodziców z dyrektorem szkoły w sali nr 10

w godzinach 17:00 - 18:00

Spotkania rodziców z nauczycielami w salach lekcyjnych wg harmonogramu:

LP  NAUCZYCIEL SALA
1  Stefanik Wiesław gabinet dyrektora
 Kus Jolanta gabinet wicedyrektora
 Gruszecka Wiesława      gabinet wicedyrektora
 Cierniak Ewa  201
 Dybek Aleksandra   204
 Gawlik - Jakubiak Elżbieta   303
 Głógiewicz Krystyna    14
 Idkowiak Anna   303
 Igielska Katarzyna  102
10   Irska Izabela  304
11   Janczewska Justyna    304
12   Jaśkiewicz - Budaj Agnieszka   302
13   Jurkiewicz Jadwiga    103
14   Koplin Agnieszka    103
15   Kozłowska Klaudia  102
16   ks.Kruczyk Piotr 308
17                       Krukar Katarzyna    203
18    Markowska Małgorzata     101
19   Matoryn Grzegorz 201
20   Naruszewicz Alina 303
21   Orzoł Małgorzata   301
22   Ostaszewska Barbara  108
23   Ostaszewska Ewa   108
24   Paszko Renata   104
25   Pokładek Sebastian   104 
26   Potaczek Andrzej    1
27   Rataj Dariusz     308
28   Rzatkiewa Sylwia   203
29   Świeca Renata   1
30   Warwas - Rupp Małgorzata     gabinet pedagoga
31   Wojciechowska Marta 101

 

FOTOTECHNIK