Hubert Rott, uczeń Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu, został zwycięzcą VII Olimpiady Logistycznej zorganizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki  i Transportu we Wrocławiu, która odbyła się 5 kwietnia w siedzibie uczelni. Spośród 2500 uczniów biorących udział w eliminacjach i po pokonaniu dwóch etapów, do finału zakwalifikowało się 60 osób.  ZSHiU reprezentowali: Hubert Rott, Wiktoria Wrzeszcz, Katarzyna Bochenek i Martyna Orłowska. Zwycięzca, Hubert Rott, w nagrodę otrzymał możliwość studiowania nieodpłatnie w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz wyjazd wraz z opiekunem na Międzynarodową Konferencję Logistyczną.

 tekst alternatywny tekst alternatywny   tekst alternatywny   tekst alternatywny  
 tekst alternatywny tekst alternatywny  

 

FOTOTECHNIK