20 lutego 2018roku w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu Samorząd Uczniowski przygotował apel związany z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie samodzielnie przygotowali , godzinę z najpiękniejszymi strofami poezji polskiej. Do recytacji wybrali te teksty, które towarzyszyły Polakom w trudnych czasach niewoli i które tę niewolę pozwalały przetrwać. Wśród przywołanych wierszy znalazły się utwory autorstwa poetów romantycznych i młodopolskich. Młodzież przyjęła apel entuzjastycznie. Gratulujemy przedstawicielom samorządu pomysłowości i inwencji.

     Oprawa fotograficzna apelu– Karolina Stempak z klasy drugiej fototechnikum,  muzyczna – Wiktoria Wrzeszcz z klasy trzeciej technikum logistycznego.

 tekst alternatywny tekst alternatywny  

 

FOTOTECHNIK