Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny
Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie.
C.K.Norwid

     Jak  każdego roku, w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych  uroczyście obchodziliśmy Wigilię Szkolną. Nasi przewodnicy duchowi ks. Piotr Kruczyk i katecheta, Bogdan Biernat przygotowali jasełka i w tym roku również w nich zagrali, wspierani przez młodzież z klas technicznych. Wszystkich zebranych urzekł wyjątkowy, niepowtarzalny nastrój świąteczny. Dopełnieniem cudownych emocji  były życzenia Pana Dyrektora Wiesława Stefanika ciepłe, serdeczne z nutą poezji Cypriana Kamila Norwida. Na zakończenie uroczystości przybył św. Mikołaj i obdarował zebranych upominkami. Niepowtarzalną atmosferę zaniesiemy do domów.  

 tekst alternatywny tekst alternatywny     tekst alternatywny  tekst alternatywny
 tekst alternatywny tekst alternatywny     tekst alternatywny  

 

FOTOTECHNIK