Dnia 6 grudnia do naszej szkoły zawitała świąteczna atmosfera. W ten niezwykle magiczny dzień obchodziliśmy jak co roku Mikołajki, które zostały zorganizowane przez Panią Kasię Krukar wraz z uczniami. Atmosferę umilały piękne utwory świąteczne takie jak: ,,Bóg się rodzi”, „ O gwiazdo betlejemska” w wykonaniu księdza Piotra i Nikoli Ziomek grającej na klarnecie, a także „ Kolęda dla nieobecnych”, „Cicha noc” , „Jest taki dzień”, które wykonała Wiktoria Wrzeszcz prezentując pieśni na gitarze wraz z Asią Suszek. Można było także podziwiać piękną choinkę i ozdoby świąteczne przygotowane przez uczniów wszystkich klas. Nie zabrakło miejsca na odrobinę dobroci. Uczniowie przeprowadzili akcję charytatywną sprzedając ciasto, aby zebrać pieniądze na „Schronisko dla zwierząt w Przylasku”. Wspaniały nastrój podtrzymał Święty Mikołaj, który rozdawał słodkości podczas całego wydarzenia.
 tekst alternatywny tekst alternatywny     tekst alternatywny  tekst alternatywny
 tekst alternatywny tekst alternatywny     tekst alternatywny   tekst alternatywny
 
Zredagowała: Wiktoria Krysa

 

 

FOTOTECHNIK