W dniu 1 grudnia 2017 r. Anna Zalewska Minister Edukacji Narodowej i Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty wręczyli dyplomy 112 stypendystom Prezesa Rady Ministrów uczniom dolnośląskich szkół ponadgimnazjalnych z rejonu wałbrzyskiego i jeleniogórskiego. Gala odbyła się w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie Zdroju. Nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawiciela naszej szkoły - Macieja Hyjek z klasy 3W , który w poprzednim roku szkolnym zdobył najwyższą średnią w technikum. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi , który otrzymał promocję z wyróżnieniem , uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy , uzyskując w niej najwyższe wyniki ,a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych licznych sukcesów !

 tekst alternatywny tekst alternatywny     tekst alternatywny  tekst alternatywny

 

FOTOTECHNIK