Dnia 13 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku mamy 99 rocznice tego niesamowicie ważnego święta dla Polaków. O niepodległość walczyliśmy 123 lata, dziś cieszymy się wolnością. W programie artystycznym pojawiły się takie pieśni patriotyczne jak: „Mury”, „My pierwsza brygada” oraz „Rota”. Uczniowie zaprezentowali także filmy o zabarwieniu patriotycznym. Podczas całego wydarzenia trwała patriotyczna i bardzo uroczysta atmosfera. Apel przypomniał nam tamte ciężkie czasy i skłonił do refleksji. Uczestnicząc corocznie w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce. Na koniec apelu zostały rozdane zaświadczenia o zakwalifikowaniu się 7 uczniów do drugiego etapu olimpiady logistycznej. To świetny wynik dzięki, któremu jak co roku szkoła jest bardzo dumna z wysokich osiągnięć uczniów.


 

zredagowała: Wiktoria Krysa

 

 

FOTOTECHNIK