Już w poniedziałek cztery uczennice III klasy Technikum Logistycznego w Zespole Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu wezmą udział w finale piątej edycji konkursu „Mistrzowie Logistyki”. Konkurs jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu we współpracy z Fundacją Kühne - Stiftung ze Szwajcarii oraz z przedsiębiorstwem Selena we Wrocławiu.

Natalia Chrobot, Joanna Marcinkowska, Martyna Orłowska i Julia Owczarek pracowały pod kierunkiem Anny Idkowiak – nauczyciela przedmiotów logistycznych. Za nimi są już dwa etapy, które polegały na wypełnieniu testu wiedzy o logistyce a następnie rozwiązaniu zadanego problemu logistycznego. W trzecim etapie „Mistrzów Logistyki” biorą udział uczniowie, których prace zostały ocenione najwyżej i do tej grupy zakwalifikowały się uczennice Logistyka w Bolesławcu. Dodatkową atrakcją finału konkursu będą warsztaty logistyczne, w których wezmą udział uczestnicy.

 

 

FOTOTECHNIK