ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

ZAPRASZAMY...

Zawód z przyszłością!

FESTIWAL NAUKI W HANDLÓWCE

        To był energetyzujący piątek. 19 maja od godziny 10:00 ZSHiU gościł gimnazjalistów, przed którymi jedna z najważniejszych decyzji w życiu młodego człowieka.

  W ramach warsztatów w  poszczególnych zawodach uczniowie gimnazjów mogli spróbować swoich sił i talentów.

  Technik weterynarii przygotował zajęcia z pielęgnacji zwierząt. Na boisku można było zaprzyjaźnić się z lamami, kucem i koniem. Było też kilka psiaków. Opiekunowie zwierząt opowiadali o zasadach postępowania ze zwierzętami podczas prostych zabiegów higienicznych. Można było spróbować swoich sił w laboratorium podczas prostych zabiegów chirurgicznych .

   Technik logistyk pokazał jak istotny jest ten zawód w każdym przedsiębiorstwie. Logistyk to mózg całej firmy. Gimnazjaliści na własnej skórze sprawdzili jak istotne jest planowanie dostaw. Bardzo dobrze bawili się podczas kalamburów logistycznych.

  Technicy handlowcy wciągnęli młodych ludzi w negocjacje biznesowe. Nasi goście mogli się przekonać jak ważny jest sposób rozmowy, by przekonać naszego klienta, że to co mamy jest dla niego najlepsze. W dobie powszechnej konsumpcji przedstawiciel handlowy może wszystko.

   Technicy fotografii i multimediów zaprosili gimnazjalistów do profesjonalnego studia fotograficznego. Zabawa w kreowanie obrazu świata była tak zajmująca, że trzy godziny minęły jak 10 minut. Na szczęście wszystkie prace są zapisane w pamięci i we wrześniu czekają na skończenie.

    Całość imprezy zakończyła się piknikiem i poczęstunkiem. Wszystkim uczniom i opiekunom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!!!!

 


 

FOTOTECHNIK