FESTIWAL NAUKI W HANDLÓWCE

        To był energetyzujący piątek. 19 maja od godziny 10:00 ZSHiU gościł gimnazjalistów, przed którymi jedna z najważniejszych decyzji w życiu młodego człowieka.

  W ramach warsztatów w  poszczególnych zawodach uczniowie gimnazjów mogli spróbować swoich sił i talentów.

  Technik weterynarii przygotował zajęcia z pielęgnacji zwierząt. Na boisku można było zaprzyjaźnić się z lamami, kucem i koniem. Było też kilka psiaków. Opiekunowie zwierząt opowiadali o zasadach postępowania ze zwierzętami podczas prostych zabiegów higienicznych. Można było spróbować swoich sił w laboratorium podczas prostych zabiegów chirurgicznych .

   Technik logistyk pokazał jak istotny jest ten zawód w każdym przedsiębiorstwie. Logistyk to mózg całej firmy. Gimnazjaliści na własnej skórze sprawdzili jak istotne jest planowanie dostaw. Bardzo dobrze bawili się podczas kalamburów logistycznych.

  Technicy handlowcy wciągnęli młodych ludzi w negocjacje biznesowe. Nasi goście mogli się przekonać jak ważny jest sposób rozmowy, by przekonać naszego klienta, że to co mamy jest dla niego najlepsze. W dobie powszechnej konsumpcji przedstawiciel handlowy może wszystko.

   Technicy fotografii i multimediów zaprosili gimnazjalistów do profesjonalnego studia fotograficznego. Zabawa w kreowanie obrazu świata była tak zajmująca, że trzy godziny minęły jak 10 minut. Na szczęście wszystkie prace są zapisane w pamięci i we wrześniu czekają na skończenie.

    Całość imprezy zakończyła się piknikiem i poczęstunkiem. Wszystkim uczniom i opiekunom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!!!!

 


 tekst alternatywny tekst alternatywny     tekst alternatywny tekst alternatywny    tekst alternatywny
 tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny
 tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny  tekst alternatywny

 

FOTOTECHNIK