Uczniowie klasy I LB Technikum Logistycznego wzięli udział w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Przygotowując się do turnieju korzystali ze swoich wcześniejszych doświadczeń i wiedzy zdobytej podczas działań  w jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej.

    W marcu powiatowe eliminacje wygrała Paulina Majewska, a Mateusz Pilarczyk zdobył nagrodę dla punktowanego miejsca w rywalizacji szkół średnich. Wszyscy zwycięzcy eliminacji, w poszczególnych grupach, reprezentowali nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich OTWP, które odbyły się 25 kwietnia w Jaworzynie Śląskiej. Było ciężko, ale Paulina walczyła dzielnie. Z turnieju przywiozła ogromny bagaż doświadczeń, który już zmotywował  ją do podjęcia kolejnej rywalizacji w przyszłym roku szkolnym. Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych turniejów OTWP  oraz osiągnięcia wymarzonego celu. Opiekunem naszej młodzieży w turniejach OTWP jest mgr Renata Świeca.

 

FOTOTECHNIK