19 kwietnia 2017 r. uczniowie klas 1LA i 1LB technikum logistycznego ZSHiU w Bolesławcu uczestniczyli w spotkaniu psychologicznym pt. „Profilaktyka rozwoju psychoseksualnego w okresie dorastania – dojrzewanie płciowe” na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

   Podczas prelekcji młodzi ludzie otrzymali odpowiedzi na nurtujące ich pytania: czym dla naszego organizmu i emocji jest dorastanie? Jak zmieniają się ludzkie ciało i psychika w okresie adolescencji? Co jest normą, a co powinno nas martwić? Uczniowie dowiedzieli się również, co oznacza słynna „burza hormonów” i jak radzić sobie z chwiejnością emocjonalną, uczuciem smutku, złością, drażliwością, nieoczekiwanymi zachowaniami oraz młodzieńczym buntem.

   Uczniowie byli zachwyceni spotkaniem, które prowadził psycholog i trener młodzieży -   p. Michał Pozdał.

   Organizatorem wyjazdu na Uniwersytet SWPS była p. Małgorzata Warwas-Rupp – pedagog szkolny.

 

 

FOTOTECHNIK