2.03.2016 r. odbyła się w naszej szkole szósta edycja konkursu "Przedsiębiorczy gimnazjalista - kiedy zacząć, aby osiągnąć sukces?". Udział wzięły drużyny złożone z uczniów, którzy pasjonują się światem ekonomii i finansów. Formuła konkursu pozwala młodym przedsiębiorczym ludziom wykazać się nie tylko wszechstronną wiedzą ekonomiczną, ale także świetnie się bawić. Zadania wymagały dużej kreatywności oraz działania zespołowego. Jak co roku drużyny świetnie sobie poradziły. a swoją wiedzę finansową i ekonomiczną pasję w tak młodym wieku na pewno świetnie sobie poradzą w dorosłym życiu.

W tym roku I miejsce zdobyło Gimnazjum Samorządowe nr 1 z Bolesławca, II miejsce Gimnazjum z Iwin a III Gimnazjum z Gromadki.

Wszyskim serdecznie gratulujemy!

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://zshiu.boleslawiec.pl/images/phocagallery/2015_2016/prz-gimn

 

 

FOTOTECHNIK